0
Your Cart

Na Pomoc Naturze

Bransoletki na Pomoc Naturze

Ty decydujesz jak pomożesz naturze! Masz możliwość zakupu jednej z trzech bransoletek Leev Na Pomoc Naturze za jedyne 19,99 PLN. Całkowity przychód ze sprzedaży zasili konto wskazanej fundacji na rzecz której aktualnie prowadzimy zbiórkę w danej grupie tematycznej.

Cały przychód ze sprzedaży bransoletek wesprze wybrany cel

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pomaganie to misja leev.pl i jesteśmy gotowi wspierać każdą szlachetną akcję. 

Współpracujemy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy oraz Polską Akcją Humanitarną, planujemy też współpracę z innymi instytucjami, ale ale nader wszystko chcemy pomagać naturze. Dlatego stworzyliśmy specjalną kolekcję Bransoletek Na Pomoc Naturze dając Ci jednocześnie wybór w jakim kierunku chcesz czynić dobro. Nasza rola to głównie pośrednictwo – organizujemy zbiórkę, nawiązujemy współpracę z instytucjami pożytku publicznego i oferujemy nasze bransoletki. Prawdziwym dobroczyńcą jesteś jednak Ty!

Bransoletki są w promocyjnej cenie 19,90 zł, bo zależy nam by cena nie była przeszkodą w czynieniu dobra. Cały koszt wytworzenia bierzemy na siebie i na wybrany cel przekazujemy całą kwotę. Po prostu – tyle ile zapłacisz za bransoletkę, tyle dostaje wspierany cel. 

Autorski projekt

Bransoletki Na Pomoc Naturze to autorski projekt naszej projektantki – Liwii Klich. Przedstawiają wpisane w serce elementy symbolizujące wspierany cel. Nie są to projekty pobrane z repozytoriów grafik wektorowych a ręczna praca, której efekt poprzedzony został procesem twórczym w szkicowniku i na tablecie rysunkowym.

Bransoletki – symbole – cegiełki pomocy

Wilk – symbol dzikiej fauny, wolności i niezależności przekazywać będzie zgromadzone środki dla schronisk zajmujących się wspieraniem dzikich zwierząt. Zależy nam na tym, by zebrane pieniądze trafiały bezpośrednio do instytucji dokarmiających ale też bezpośrednio udzielających pomocy zwierzętom chorym, rannym i osieroconym. Takim, które które wymagają stałej lub  tymczasowej opieki, leczenia lub rehabilitacji. Pragniemy, by zwierzęta, którym pomożemy, otrzymały drugą szansę na życie w naturze.

Bransoletka Ratujesz dzikie zwierzęta za 19,90 zł

Fala i muszla – symbol wody – mórz i oceanów a przede wszystkim najbliższego wszystkim Polakom – Morza Bałtyckiego. Bałtyk w chwili obecnej zmaga się z wieloma problemami: zanieczyszczenie ściekami komunalnymi, zanieczyszczenia przemysłowe, nawozy chemiczne, pestycydy i herbicydy; niebezpieczne wraki, zatopiona broń chemiczna i konwencjonalna, zrównoważone połowy to tylko nieliczne z nich. Chcielibyśmy pomóc we wszystkich, jednak na pierwszy rzut skupiamy się na czyszczeniu Bałtyku z plastiku i mikroplastiku. Każdego roku do mórz trafia od 4,8 mln do 12,7 mln ton plastiku. To ogromna skala i naszym zdaniem palący problem. Pragniemy, by Bałtyk był wolny od plastiku domem dla wszystkich zwierząt i roślin. 

Bransoletka Czyścisz Bałtyk z plastiku za 19,90 zł

Drzewo – to nie tylko symbol lasów, ale też długowieczności, dążenia do rozwoju i mądrości płynącej z człowieka. W ostatnich lasach, głównie w wyniku sytuacji gospodarczej spowodowanej pandemią, wojną na Ukrainie i wysoką inflacją obserwujemy masową wycinkę drzew z Polskich lasów. Naszym celem jest wspieranie instytucji, które poprawią ten stan rzeczy. Pragniemy, by Polska była krajem i jeszcze większej liczbie drzew – dla nas i dla przyszłych pokoleń.

Bransoletka Sadzisz drzewa za 19,90 zł

Masz pomysł na inny szlachetny cel? 

Jeśli masz pomysł jak wspólnie możemy pomóc naturze – napisz do nas. Zróbmy razem coś dobrego: shop@leev.pl